Zadzwoń po bezpłatną poradę
  • ul. 1- go Maja 17 lok. 24, 07-200 Wyszków

Kilka słów o nas.

Posiadamy wszelkie wymagane przepisami prawa, wydane przez uprawnione organy państwowe : MSWiA, oraz Policję i ABW: uprawnienia , koncesje, licencje i certyfikaty oraz poświadczenia.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów, którzy swój wiedzę ,doświadczenie i umiejętności zdobywali w jednostkach operacyjnych oraz dochodzeniowo-śledczych Policji i CBŚ.

Potrafimy w profesjonalny sposób pozyskiwać i zabezpieczyć dowody wykorzystywane następnie w postępowaniach sądowych czy dochodzeniach policyjnych i śledztwach prokuratorskich.

Oprócz szerokiej gamy usług detektywistycznych o charakterze operacyjnym prowadzimy także działania rozpoznawcze i profilaktyczne oraz szkoleniowe. Współpracujemy z uznanymi ekspertami i specjalistami oraz biegłymi z dziedziny kryminalistyki, prawa i psychologii oraz medycyny.

W naszej pracy stosujemy najwyższej klasy sprzęt techniczny: komputerowy, do utrwalania dźwięku i obrazu, systemy GPS,.

Nasze działania realizujemy z poszanowaniem zasad prawa , zachowaniem dyskrecji wysokiej skuteczności oraz najwyższych standardów profesjonalizmu w branży usług detektywistycznych.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu spraw skomplikowanych i trudnych stosując często niekonwencjonalne metody działania.

Nasze usługi polecamy w szczególności : Kancelariom Prawnym, Adwokackim, Notarialnym, Komornikom, firmom windykacyjnym, bankom, szkołom, osobom prawnym i fizycznym.